www.almissa.com

Omiš, Croatia

 

- Site map

- Picture Gallery

- Video Gallery

- Information

- History

- Arts, Culture &...

- People

- News

- Chat Room

- Curiosity

- Search

- Links

- Guestbook

- WEB Statistics

- Send E-Card!

- What's new?

 

Contact Us!

© 2003-2008 www.almissa.com. All rights reserved.


 Festival dalmatinskih klapa - Omiš 2003.

 

DOGAĐANJA OVOGODIŠEG FESTIVALA (the TIMETABLE)


20. lipnja, PETAK, 21.00, Bol na Braču /"Kuća u kući"/ (20th of June, FRIDAY, 9:00 PM, Bol island Brač /"A house in the house"/) 

organiziraju Turistička zajednica Bol i FDK Omiš

IZBORNA večer DEBITANATA muških klapa (PRELIMINARY night of the FIRST TIME COMPETITORS /Men/)

LUPEŽI   Kučiće
SUKOŠAN   Sukošan
VRH GORA   Vrgorac
KOLAPJANI   Sisak
GUC   Korčula
SLANO   Slano
KALETA   Zadar


21. lipnja, SUBOTA, 21.00, Bol na Braču /"Kuća u kući"/ (21st of June, SATURDAY, 9:00 PM, Bol island Brač /"A house in the house"/) 

organiziraju Turistička zajednica Bol i FDK Omiš

IZBORNA večer DEBITANATA ženskih klapa (PRELIMINARY night of the FIRST TIME COMPETITORS /Women/)

PERUŽINI (ž)   Pag
PERISTIL (ž)   Split
FORTUNA (ž)   Dubrovnik
KORJANDUL (ž)   Zagreb
FORTUNE (ž)   Zagreb
SLAVONSKE VILE (ž)   Belišće


4.srpnja, PETAK, 21.00, Trg sv. Mihovila (4th of July, FRIDAY, 9:00 PM, St. Michael's Square)

SVEČANI KONCERT - otvorenje 37. FDK Omiš (Opening of the 37th Festival of Dalmatian klapas - Omiš)

ADRION   Makarska
FILIP DEVIĆ   Split
TEHA (ž)   Cres
DALMATINKE (ž)   Split
KASTAV (ž)   Kastav
FILIP DEVIĆ (ž)   Split
NOSTALGIJA   Zagreb
ADRION   Makarska
FILIP DEVIĆ   Split

Izvan natjecanja:

PUNTARI   Omiš
CAMBI   Kaštel Kambelovac


5.srpnja,SUBOTA, 21.00, Trg Stjepana Radića (5th of July, SATURDAY, 9:00 PM, Stjepan Radić's Square)

Večer NOVIH SKLADBI - Omiš 2003. (An evening of the NEWLY COMPOSED SONGS)

ADRION   Makarska
TEUTA   Šibenik
PUNTARI   Omiš
KUMPANJI   Blato n/K
SINJ   Sinj
CAMBI   Kaštel Kambelovac
SAGENA   Zagreb
TEHA (ž)   Cres
KASTAV (ž)   Kastav
NOSTALGIJA   Zagreb
KAMEN   Kamen


6.srpnja, NEDJELJA, 21.00 Trg Stjepana Radića (6th of July, SUNDAY, 9:00 PM, Stjepan Radić's Square)

Večer IZVORNIH NAPJEVA (An evening of the TRADITIONAL SONGS)

KAMIK   Kostrena
KADENA   Zadar
TEUTA   Šibenik
HURANIA   Vranjic
CINKIVINA   Rijeka
ISKON   Split
SOLIN   Solin
KOLAPJANI   Sisak
KUMPANJI   Blato n/K
FORTICA   Šibenik
REFUL   Split
BRELA   Brela
PUNTARI   Omiš
NUGAL   Makarska


11. srpnja, PETAK, 21.00, Trg Stjepana Radića (11th of July, FRIDAY, 9:00 PM, Stjepan Radić's Square)

PRVA IZBORNA večer ŽENSKIH klapa (FIRST PRELIMINARY night /Women/)

MAŽURANA (ž)   Novi Vinodolski
SMILJE (ž)   Omiš
KOLAPJANKE (ž)   Sisak
PUTALJ (ž)   Kaštel Sućurac
BILE VILE (ž)   Rogoznica
ĆAKULONE (ž)   Zagreb
ANIMA MARIS (ž)   Zadar
HRELJIN (ž)   Hreljin
REVELIN (ž)   Korčula
BAKLJE (ž)   Rijeka


12. srpnja, SUBOTA, 21.00, Trg Stjepana Radića (12th of July, SATURDAY, 9:00 PM, Stjepan Radić's Square)

DRUGA IZBORNA večer ŽENSKIH klapa (SECOND PRELIMINARY night /Women/)

GAROFULI (ž)   Bibinje
ORŠULICE (ž)   Vodice
FORTICA (ž)   Klis
VIOLA (ž)   Zadar
STONKE (ž)   Ston
DIŠPET (ž)   Zagreb
FA LINĐO (ž)   Dubrovnik
GRIČANKE (ž)   Zagreb
SKRADINKE (ž)   Skradin


13. srpnja, NEDJELJA, 21.00, Trg Stjepana Radića (13th of July, SUNDAY, 9:00 PM, Stjepan Radić's Square)

KONCERT S POVODOM (CONCERT WITH REASON)

ADRION   Makarska
TAMARIN (ž)   Vranjic
ŠUFIT   Split
CESARICE (ž)   Zagreb


17. srpnja, ČETVRTAK, 21.00, Trg sv. Mihovila (17th of July, THURSDAY, 9:00 PM, St. Michael's Square)

Koncert klape PUNTARI s gostima (Klapa PUNTARI & guests in Concert)


18. srpnja, PETAK, 21.00, Trg Stjepana Radića (18th of July, FRIDAY, 9:00 PM, Stjepan Radić's Square)

PRVA IZBORNA večer MUŠKIH klapa (FIRST PRELIMINARY night /Men/)

TRILJ   Trilj
VOLAT   Pučišća
LUNGOMARE   Umag
KADENA   Zadar
BILICE   Bilice
ŠUFIT   Split
RAGUSAVECCHIA   Cavtat
TRAGOS   Tragos
SAGENA   Zagreb
VINČACE   Novi Vinodolski
FORTICA   Šibenik


19. srpnja, SUBOTA, 21.00, Trg Stjepana Radića (19th of July, SATURDAY, 9:00 PM, Stjepan Radić's Square)

DRUGA IZBORNA večer MUŠKIH klapa (SECOND PRELIMINARY night /Men/)

POVLJANA   Povljana
VERSI   Split
TEUTA   Šibenik
SOLIN   Solin
CRIKVENICA   Crikvenica
OŠTRO   Konavle
KUMPANJI   Blato n/K
KASTAV   Kastav
MORE   Šibenik
SUBRENUM   Župa dubrovačka
JELSA   Zagreb


20. srpnja, NEDJELJA, 21.00, Trg sv. Mihovila (20th of July, SUNDAY, 9:00 PM, St. Michael's Square)

KAJKAVSKE POPEVKE DALMACIJI 2003. (FROM ZAGORJE TO DALMATIA 2003)


24. srpnja, ČETVRTAK, 21.00, Trg sv. Mihovila (24th of July, THURSDAY, 9:00 PM, St. Michael's Square)

Koncert "NA KLAPSKI NAČIN" (Concert in the "KLAPA'S WAY")

LUKA (ž)   Rijeka
CAMBI   Kaštel Kambelovac
SINJ   Sinj
PUNTARI   Omiš


25. srpnja,  PETAK, 21.00, Trg sv. Mihovila (25th of July, FRIDAY, 9:00 PM, St. Michael's Square)

ZAVRŠNA večer ŽENSKIH klapa (Closing night of the 37th Festival of Dalmatian klapas - Omiš /Women/)


26. sprnja, SUBOTA, 21.00, Trg sv. Mihovila (26th of July, SATURDAY, 9:00 PM, St. Michael's Square)

ZAVRŠNA večer MUŠKIH klapa (Closing night of the 37th Festival of Dalmatian klapas - Omiš /Men/)

 

IZVOR: Službene stranice Festivala Dalmatinskih Klapa u Omišu

English translation: UM

 

 

  Back to "News"                                                                                        Top of page                                                   Back to "News - Arts, Culture &..."